Wszystkie produkty wykonujemy według indywidualnych projektów  i zgodnie z życzeniami klienta.

Jeśli chcecie państwo  poznać przybliżone koszty wykonania zabudowy, wystarczy narysować  na kartce szkic pomieszczenia – podać wymiary ścian, na rysunku umieścić okna, drzwi, zaznaczyć podłączenia do mediów (zeskanować lub zrobić zdjęcie) i wysłać zapytanie na nasz adres email:  astol.pawelec@interia.pl    Można dołączyć zdjęcia pomieszczenia.

Na tej podstawie przygotujemy wycenę i projekt. W 90% realizacji projekt i pomiary odbywają się drogą emailową lub telefoniczną( dokładne dopasowanie, docinanie na wymiar robimy na miejscu podczas montażu), jednak na życzenie klienta możemy przyjechać na pomiary pod wskazany adres.

Proszę się nie obawiać że coś pójdzie nie tak, mamy wieloletnie doświadczenie w  montowaniu kuchni tylko na podstawie wymiarów podanych przez zamawiającego. Zakładamy margines błędu klienta np. że jakieś ściany nie mają idealnego kąta, że gdzieś wymiar delikatnie uciekł  bo  na miejscu dopasujemy wszystko tak aby klient był zadowolony i polecił nas  znajomym. Jeśli będziemy mieli jakieś brakujące dane to wyślemy email z  szkicem pomieszczenia i  poprosimy o sprawdzenie zaznaczonego wymiaru. 

 

Większość docięć i wykończeń przeprowadzamy bezpośrednio przy montażu.

Przed przystąpieniem do realizacji należy wybrać i przesłać nam szczegóły sprzętu AGD, pod który będziemy przygotowywali meble. Podpięcia elektryczne i hydrauliczne realizuje inwestor.

Po ustaleniu wszystkich parametrów, podpiszemy umowę zawierającą szczegółową specyfikację inwestycji, projekt mebli. Dostawa i montaż zrealizowane będą zgodnie z terminem ujętym w zawartej umowie.

Nasze realizacje

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Firma Uslugowo-Handlowa ASTOL

ul. Wiejska 5

58-530 Kowary
tel. 502051727

tel. 509 703 036

astol.pawelec@interia.pl