Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która już od ponad 30-stu lat, wytwarza ekskluzywne, drewniane meble do kuchni, salonu i łazienki. Oferowane przez nas meble są całkowicie ekologiczne - wykonane  ręcznie z litego drewna z zachowaniem najwyższej staranności, z naturalnych, wyselekcjonowanych desek dębowych.  Dla nas każda deska jest niepowtarzalna, bo w wyjątkowy sposób ukazuje piękno tego szlachetnego materiału jakim jest drewno. Zdarza się, że to właśnie do tej konkretnej deski  dopasowujemy kształt i wygląd całego mebla. Tworzymy kuchnie  w stylu rustykalnym, prowansalskim i angielskim. Jesteśmy jednak otwarci na Państwa potrzeby i sugestie, bo praca z drewnem jest dla nas codzienną inspiracją.

Pierwszą kuchnię, w stylu rustykalnym, stworzyliśmy do naszego mieszkania w poniemieckim budownictwie. Powstała ponieważ na rynku nie było żadnych mebli pasujących do pięknej  podłogi z długich i szerokich desek, a my pragnęliśmy ciepłej, rodzinnej kuchni, w której chce się spędzać czas. Marzyliśmy też o szafce z podwieszanymi kubeczkami, aby klimatem nawiązywała do minionej epoki.

Kuchnia jest dla nas miejscem, w którym nie tylko  przygotowujemy i spożywamy posiłki, lecz również miejscem spotkań w gronie bliskich nam osób. Kuchnia to serce domu, to tutaj wracamy wspomnieniami, gdy poczujemy zapach kawy, czy ciasta. Dobry wybór kuchni jest zatem wyborem nie tylko samych mebli ale również dobrej atmosfery i klimatu w twoim domu.

Dokładamy wszelkich starań aby materiały, z których powstają  nasze kuchnie, były najwyższej klasy. W standardzie stosujemy okucia renomowanych firm (kosze cargo, zawiasy z cichym domykiem) dzięki czemu zamówiona  u nas kuchnia  będzie służyć  wielu pokoleniom. W proponowanych przez nas meblach liczy się każdy szczegół, bowiem to
detale składają się na wyrafinowaną całość.

Nasze realizacje

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Firma Uslugowo-Handlowa ASTOL

ul. Wiejska 5

58-530 Kowary
tel. 502051727

tel. 509 703 036

astol.pawelec@interia.pl